Pokaż treść

Wczasy odchudzające

Nowość!!!

Turnus wczasów odchudzająco-kondycyjnych połączony z fitnessem dla umysłu.

Odchudź z nami swoje problemy, pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

Turnus połączony z aktywnym warsztatem, który organizujemy we współpracy z Agatą Jędrysko oraz Moniką Wisła.

Co nie co  o prowadzących i organizatorze:

Agata Jędrysko – Absolwentka Wydziały Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończyła studia na kierunku pedagogika resocjalizacyjna z elementami profilaktyki. Od wielu lat zajmuje się szkoleniami, jest także wykładowcą z zakresu psychologii społecznej oraz pedagogiki ogólnej. Realizuje szkolenia autorskie dostosowane do potrzeb klientów.

Monika Wisła – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia i z zamiłowania długoletni nauczyciel języka niemieckiego, od wielu lat trenerka i szkoleniowiec współpracujący z różnymi Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli w całej Polsce, pasjonuje się wykorzystaniem wyników badań nad ludzkim mózgiem w motywowaniu do osiągania sukcesu oraz w procesie  samodoskonalenia.

Góral Spa&Wellness – obiekt, który może nazwać się jednym z polskich prekursorów organizacji Wczasów Odchudzająco-Kondycyjnych. Od ok. 20lat zajmuje się organizowaniem turnusów wspomagających walkę z nadmiarem kilogramów, poprzez propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Rok 2016  rozpoczyna, we współpracy z najlepszymi, nowy etap działalności pod hasłem „Odchudź swoje problemy, pozbędziesz się zbędnych kilogramów”

Program turnusu:

*7 noclegów z pełnym wyżywienie:

Śniadanie – zastrzyk energii na większą część dnia

Dwudaniowy obiad – np. papryka faszerowana kaszą jaglaną z bakłażanem i cukinią, zupa krem z brokułów

Kolacja  - np. pancakes żytni ze słonecznikiem i włoszczyzną

W czasie pobytu o dietę dba Szef Kuchni, restauracji „Przy kominku”, Grzegorz Drużbański autor kilku książek o tematyce zdrowego oraz niskokalorycznego żywienia.

Turnus oparty jest na zróżnicowanej diecie 1000-1200 kcal (najczęściej jeden dzień mięsny, jeden warzywny). Całodzienne wyżywienie opiera się na 3 posiłkach podstawowych oraz 2 posiłkach mniejszych (przekąska – owoc, deser – oczywiście dietetyczny)

*6x Poranne ćwiczenia, które doskonale rozciągają mięśnie i rozgrzewają stawy, przygotowując je do aktywności w ciągu dnia

*6x Wyjście w góry z instruktorem – Początek turnusu rozpoczyna się łatwiejszymi, krótszymi trasami i ich stopień trudności zwiększa się z kolejnymi dniami pobytu – dzięki czemu każdy z uczestników im podoła.

*3x zajęcia ruchowe pracy z ciałem (np. fitness, joga, pilaste, tbc, streching) – w grupach do 8 osób w naszej kameralnej Sali ćwiczeń

*codzienna możliwość korzystania ze strefy Spa&Wellness tj. sauna sucha, łaźnia parowa, kabina infrared, misy do moczenia stóp, prysznice wrażeń, jacuzzi, pokój relaksu

*3x zajęcia aktywnego warsztatu „Wszystko jest w naszej głowie – jak pracować z sobą, aby wyeliminować szkodliwe schematy” – warsztat w trzech blokach tematycznych:

1. Poczucie własnej wartości, a sukces zawodowy i prywatny

2. Równowaga w życiu prywatnym i zawodowy? – to jest możliwe

3. Fitness dla umysłu

*Turnus organizowany przy minimalnej liczbie uczestników 5 osób

 

1100zł/os

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie dodatkowych pytań.

* Dopłata 250 zł do jednoosobowego pokoju.

 

Góral Spa&Wellness

Marcelina Golasik

Ul. Myśliwska 30

43-370 Szczyrk

marketing@hotelgoral.pl

509-671-008

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij