Góral to SPA oraz obiekt, znajdujące się w samym sercu miasta, a także w odległości zaledwie kilkuset metrów od najwyższych szczytów Beskidu Śląskiego. Nasz obiekt to idealne miejsce zarówno na wypoczynek we dwoje i romantyczny weekend w Szczyrku, jak również na imprezy integracyjne, szkolenia, czy konferencje firmowe.

Proponujemy wczasowiczom niezwykle atrakcyjne noclegi, ponieważ nasz kompleks jako jedyny w okolicy może się pochwalić pokojami z łazienkami o standardzie hotelowym. W wyposażeniu pokoi znajdują się: TV, Wi-Fi, łóżka hotelowe, ręczniki hotelowe. Obiekt spełnia normy hotelowe mimo braku nazwy „hotel”. Większość pokoi posiada również balkon.Oferujemy pobyty dla Seniorów oraz osób 50+ .

Dodatkowymi atrakcjami naszego obiektu są restauracja „Góral”, gdzie w okresie od maja do listopada odbywają się DANCINGI z Dj-em – Wstęp Wolny, kawiarnia Góral z lodami w wielu smakach własnej produkcji, Club Disco Jama , a także kompleks Spa&Wellness. Możecie więc odwiedzić nas, nie tylko chcąc poznać uroki miasta, lecz też wówczas, gdy Wasze ciała potrzebują odrobiny relaksu i regeneracji. Wykonujemy masaże, zabiegi kosmetyki całego ciała, a także bajeczne, czekoladowe zabiegi pielęgnacyjne, czy aromatyczne peelingi.

Przekonajcie się o tym, jak malowniczym miejscem jest Szczyrk, a także skorzystajcie z udogodnień naszego obiektu oraz SPA i podarujcie wytchnienie również swoim ciałom. Zachęcamy gorąco do wypoczynku w Góral SPA&Wellness!