Wypoczynek w górach

Witamy na stronie internetowej naszego ośrodka –Góral SPA&WELLNESS oraz zachęcamy do spędzenia magicznego i odprężającego czasu w Szczyrku. Jesteśmy kameralnym, rodzinnym obiektem z windą. Wygodne noclegi, relaksujące SPA, niezapomniane weekendy, wczasy dla seniorów ,wakacje rodzinne a także firmowe imprezy integracyjne, szkolenia i konferencje oraz przyjęcia weselne i urodzinowe w samym centrum Szczyrku!

Zameldowanie od godz.15:00
Wymeldowanie do godz.11:00

Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking dla Gości obiektu Góral.

Odkryj obiekt

Góral Spa & Wellness

Góral to SPA oraz hotel, znajdujący się w samym sercu miasta, a także w odległości zaledwie kilkuset metrów od najwyższych szczytów Beskidu Śląskiego. Nasz obiekt to idealne miejsce zarówno na wypoczynek we dwoje i romantyczny weekend w Szczyrku, jak również na imprezy integracyjne, szkolenia, czy konferencje firmowe. Proponujemy wczasowiczom niezwykle atrakcyjne noclegi, ponieważ nasz kompleks jako jedyny w okolicy może się pochwalić pokojami z łazienkami, TV, Wi-Fi, a większość z nich posiada również balkon. Dodatkowymi atrakcjami naszego obiektu są restauracja Przy Kominku, kawiarnia Tofi-Cafe, disco-club Jama, a także kompleks Spa & Wellness. Możecie więc odwiedzić nas, nie tylko chcąc poznać uroki miasta, lecz też wówczas, gdy Wasze ciała potrzebują odrobiny relaksu i regeneracji. Wykonujemy masaże, zabiegi kosmetyki całego ciała, a także bajeczne, czekoladowe zabiegi pielęgnacyjne, czy aromatyczne peelingi. Jesteśmy też organizatorami wczasów odchudzających oraz turnusów rehabilitacyjnych.

Przekonajcie się o tym, jak malowniczym miejscem jest Szczyrk, a także skorzystajcie z udogodnień naszego hotelu oraz SPA i podarujcie wytchnienie również swoim ciałom. Zachęcamy gorąco do wypoczynku w Góral SPA & WELLNESS.Bujanie w obłokach

Bujanie w obłokach

3,5 h dla ciała

cena od 320 zł/ os. / pobyt

Pobyt Sylwestrowy w Góralu 2022/2023

Pobyt Sylwestrowy w Góralu 2022/2023

Zaplanuj pobyt Sylwestrowy w Góralu .
Znajdujemy się w centrum Szczyrku ok.600 m od wyciągu Skrzyczne , w odległości ok.150 m znajduje się przystanek z możliwością korzystania z bezpłatnych skibusów.

cena od 1 599 zł/ os. / pobyt

Voucher do Góral Spa&Wellness

Voucher do Góral Spa&Wellness

cena od 650 zł/ para / pobyt

Wieczór Panieński

Panieński z noclegiem, ze spa oraz z zabawą w Clubie Disco Jama!!!!!


Rezerwacja
Tel.509-671-008
e-mail: rezerwacja@goral-spa.pl

cena od 320/ os. / noc

Atrakcje i okolica

Our intimate Góral Spa & Wellness is located in the very center of Szczyrk. Favorable location means that each of our guests will find the right way to spend their free time.


Góral Spa&Wellness

ul. Myśliwska 30
43-370 Szczyrk

+48 509 671 008

rezerwacja@goral-spa.pl

RESTAURACJA
+48 517-525-666