Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Content

WCZASY DLA SENIORÓW – WIOSNA , LATO, JESIEŃ – SEZON 2021

I wariant  Wczasy dla seniorów 625 zł / osoba

  • Pobyt od niedzieli do piątku.
  • W cenie pobytu śniadanie + obiad + kolacja + Strefa Spa ( Jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, pokój relaksu,kąpiele terapeutyczne dla stóp )

II wariant  Wczasy dla seniorów 550 zł / osoba

  • Pobyt od niedzieli do piątku.
  • W cenie pobytu śniadanie + obiadokolacja + Strefa Spa ( Jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, pokój relaksu,kąpiele terapeutyczne dla stóp )

Dopłata za weekend od 20% – 40%

Zameldowanie od godz.15:00
Wymeldowanie do godz.11:00

PARKING bezpłatnie .

 

Cennik dotyczy zakwaterowania w pokojach 2-3-4 osobowych.
Do pokoi 1-osobowych dopłata ( szczegóły pod nr.tel.509-671-008 )

Góral Spa&Wellness znajduje się w centrum Szczyrku -600 m od wyciągu Skrzyczne i 600 m od Placu Św.Jakub.W pobliżu znajduje się długi deptak nad rzeką Żylicą, sprzyjający spacerom i relaksowi.Obiekt jest kameralny z 19 przestronnymi pokojami i balkonami( większość od strony cichej ) i windą.Góral posiada restaurację i kawiarnię z własną produkcją lodów, spa- z saunami, jacuzzi,misami terapeutycznymi do moczenia stóp, prysznicem wrażeń i pokojem relaksu oraz disco jama w podziemiach.Jako jedyni w Szczyrku organizujemy w weekendy dancingi 19:00-23:00.

*Możliwość wykupienia wczasów na prezent w postaci Vouchera.

price from 110 ZŁ/ p. / night